In my backpack/bag book TAG


Po pewnym czasie pomyślałyśmy o tym, aby stworzyć dla Was tag. Nie zajęło nam to dużo czasu, a myślę, że efekty mogą pobudzić nas do kreatywności...

1. Jak często w twojej torebce/plecaku są książki?

Prawie zawsze. Zazwyczaj nie ma dnia, kiedy zapomniałabym o istnieniu takiego przedmiotu jak książka. Kiedykolwiek i gdziekolwiek mam czas sięgam po książkę. Czasem kiedy jej zapomnę, wydaje mi się niezwykle potrzebna.

2. Czy zdarza Ci się czytać, wtedy kiedy nie powinieneś, lub masz naprawdę krótką przerwę?

Ostatni i jedyny raz, kiedy czytałam na lekcji był rok temu. Jednak zrezygnowałam po drugim zdaniu, bo była to lektura na konkurs humanistyczny i potrzebowałam zaznaczać sobie ważne szczegóły, lub wypisywać ważne fragmenty. Jeśli chodzi o przerwy, to czytam zawsze kiedy nie powtarzam, przed kartkówką, ani nie rozmawiam (najcześciej o blogu) z Johamną.

3. Okładka której książki mogłaby stać się moywem twojego plecaka/torebki?

Już wymyślając to pytanie dobrze znałam odpowiedź: byłoby to "Cresendo" albo "Cisza" B. Fitzpatrick. Recenzję pierwszego tomu tej serii znajdziecie TUTAJ. Myślałam również nad "Igrzyskami śmierci - w pierścieniu ognia".


4. W czym zazwyczaj nosisz książki? Czy masz coś z książkowym nadrukiem?

Najczęściej książki wędrują ze mną do szkoły razem z plecakiem szkolnym, jednak mam lnianą torbę, którą wygrałam na Targach książki w Krakowie na stoisku strony gandalf.com.pl LINK. Jednak ostatnio mi się trochę popsuła...

5. Masz jakieś gadżety książkowe, których używasz w szkole/pracy?

Nie mam gadżetów stricte szkolnych. Jednak niedawno zakupiłam sobie T-shirta fandomowego z "Darów Anioła". Ale także posiadam poszewkę na poduszkę, zakładke magnetyczną i tatuaże zmywalne. Oprócz tego mam około czterystu zakładek klasycznych.

6. Czy masz pomysł na coć, co można przerobić, tak, aby było fandomowe?

Nie mam pomysłu na nic konkretnego, jednak czasem spotykam się z pomysłami na robienie zakładek, które nie są zbyt trudne do zrobienia, a są niezwykle efektowne. Mam nadzieję, że znajdę czas, aby zamieścić dla Was jakiś książkowy DIY.


Kogo Taguję? Johamnę, która i tak czuje się już otagowana, bo jest współautorką tego posta.


/Tea/Komentarze

 1. CZTERYSTA zakładek?! Wow. Ja nigdy nie czytałam na lekcji, zawsze się bałam, ze nauczyciel mnie przyłapie. Ostatnio w szóstej klasie nosiłam książki do szkoły. I były to strasznie grube tomiszcze, nie wiem jakbym sobie poradziła bez dodatkowej torby. Może wrócę do tego zwyczaju.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapomniałam o kolczykach z "Niezgodnej"

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie świetne koszulki!!! Gdzie mogę takie znaleźć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poszukaj na allegro. Kupowałam ją pod koniec lipca. Ci, którym ją sprezentowałam, myślę, że także się ucieszyli.

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty