KONKURS- Niezbędnik obserwatorów gwiazd

Bonjour! Wczoraj rozpoczęła się kalendarzowa jesień, chociaż ową porę roku można było odczuć już w poprzednim tygodniu. Meteorolodzy, a może jacyś ludzie z internetu przewidują opady śniegu, jednak nie wierzę im. Ale jedno jest pewne: rozpoczyna się melancholijny, chłodny i być może ponury okres, idealny do pogrążenia się we wspomnieniach. Jednak przejdźmy do tematu.
Z okazji rozpoczęcia jesieni razem z Tea postanowiłyśmy zrobić dla Was konkurs. Do wygrania jest książka Niezbędnik obserwatorów gwiazd.
Opis z tyłu okładki:
Finley niewiele mówi. Odzywa się tylko wtedy, gdy musi. Kocha dwie rzeczy. Pierwsza z nich to koszykówka – jest rozgrywającym w szkolnej drużynie. Druga natomiast – patrzenie w gwiazdy z Erin. Obie pozwalają mu zapomnieć o problemach, od których stara się uciec.
Pewnego dnia trener zwraca się do niego z nietypową prośbą…
"Niezbędnik obserwatorów gwiazd" jedna z trzech powieści młodzieżowych Matthew Quicka, to książka o potędze przyjaźni, która jest receptą na szczęście.
banner konkursowy

Zadanie konkursowe
Aby wygrać książkę musicie odpowiedzieć na pytania: Co sądzisz o płakaniu przy książkach? Czy Tobie zdarza się to robić?. Nie będziemy oceniać, za to jak Wasze poglądy są zbliżone do naszych, lecz za to, jak ciekawie się wypowiecie. Odpowiedzi przysyłajcie na maila: bshadow@vp.pl do 14 października. Zwycięzcę ogłosimy w następnym tygodniu. Zostanie on powiadomiony drogą mailową.

Warunki do spełnienia
1. Jeżeli prowadzisz bloga- w mailu napisz jego adres i podpisz się swoim nickiem. 
2. Udostępnij banner na swoim blogu, w Google + lub w inny sposób poinformuj innych o konkursie.

Powodzenia!
/Tea i Johanna/

Komentarze

 1. Aby wziąć udział nie musicie nigdzie koniecznie zamieszczać banneru, jesli nie macie możliwości. Po prostu polećcie ten konkurs waszym znajomym w inny sposób.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam tą książkę, ale niestety już ją mam! Daję więc szansę innym. Powodzenia :)
  Pozdrawiam cieplutko
  Dominika z Books of Souls

  OdpowiedzUsuń
 3. Super!👍 za niedługo napewno wezmę udział!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie wezmę udziału, ale uważam, że pomysł jest ciekawy. I życzę każdemu szczęścia.
  serdecznie zapraszam http://polecam-goodbook.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty